EĞİTİMLERİMİZ

Hem sizin hem de evcil dostlarımızın yaşam kalitelerini arttıracak bir çok seçeceğimiz mevcut.

ALAN KORUMA EĞİTİMİ

Alan koruma eğitimi fabrikalar, müstakil evler, ciftlikler, kadar normal apartman daireleri için de verilebilir. Eğitim süreci 4 ile 5 haftadır.

BODYGUARD EĞİTİMİ

Bodyguard Eğitimi, Sahibinin verdiği komutla birlikte saldırı ve bırak komutunu tam anlamıyla yapmaktadır.

DAVRANIŞ BOZUKLUĞU

Davranış Bozukluğu Eğitimi en çok tercih edilen eğitim çeşididir. Minik dostumuz kısa zaman içerisinde herseyi ısırır, kemirir, huzursuzca havlar, veya en ufak ses geldiğinde havlar ve sürekli kavgaya hazırdır.

İLERİ İTAAT EĞİTİMİ

Temel ve İleri İtaat eğitimleri birlikte verilebilmektedir. İleti itaat eğitimi tasmasız bir eğitimdir. Bu eğitim programıyla birlikte köpeğiniz, Temel İtaat eğitiminde öğrendiği tüm komutları tasmasız bir şekilde gerçekleştirmeyi öğrenir.

TEMEL İTAAT EĞİTİMİ

Temel itaat eğitiminin kapsadığı komutlar; çekmeden tam yanınızda yürüme, sahibi durduğunda köpeğin de durmasıı, otur-yat ve otur-yat komutlarındaki bekleme komutlarını kapsar.

TUVALET EĞİTİMİ

Yavru köpekler tuvalet ihtiyaçlarını isteğe bağlı gideremediklerinden tuvalet eğitimden ziyade tuvalet alışkanlığı demek daha doğrudur. Bu nedenle onlara verilen eğitimler alışkanlık kazandırmak amacıyla.

PUPPY EĞİTİMİ

Köpeğinizin yavruyken eve ilk geldiği zaman temel eğitimlerini vermekteyiz.

ŞOV EĞİTİMİ

Evcil dostunuzun standart dışı komutları uygulaması ve izleyenler tarafından beğeni toplaması üzerine kurulu bir eğitimdir.

SOSYALLEŞTİRME EĞİTİMİ

Yavru köpeğin hem kendisinin hem sahibinin hem de sosyal çevrelerinin uyumu öğrenmesi zorunlu davranışlar bütünü ve bunu sağlaması için verilen eğitimdir.

UYUM EĞİTİMİ

Bu eğitimin amacı köpeğiniz ile beraber daha kolay ve daha uyumlu bir şekilde yaşamanızı sağlamaktır.

KÖPEK OTELİ

Kendi evini aratmayan köpek oteli hizmetlerimizde günlük ve uzun vadeli olarak hizmet vermekteyiz.

Call Now Button
Merhaba